Loading...

Планувальник відпустки Harzspots

Місця Назва Тип Місцезнаходження Дата

30 серпня 2025 року любителі бігу з регіону та всієї Німеччини знову зустрінуться на 7-му Stolberg Castle Run. Ви можете обирати між різними дистанціями, через вражаюче природне оточення європейського міста Штольберг та південний Гарц та південними горами Гарцу. Програма включає забіг на 10 кілометрів, забіг на 5 кілометрів 5-кілометрову дистанцію, півмарафонську дистанцію та естафету. Наймолодші наймолодші бігуни взяли участь у 300-метровому забігу "Бамбіні", а також у забігу на 2,2 кілометра а завершив спортивну програму забіг на 2,2 кілометра для всіх бажаючих. Центр спортивного заходу центром спортивного заходу, а також місцем старту і фінішу став замок Штольберг.
Організаторами бігового заходу виступили мережа готелів Ritter фон Кемпські, до складу якої входять готелі Naturresort & Spa Schindelbruch та Hotel & Spa Suites Freißberg. до складу якої входить Hotel & Spa Suites FreiWerk у Штольберзі. "Штольберг Schloss-Lauf є чудовим представником регіону. Тут спорт поєднується з спорт поєднується з прихильністю до регіонального туризму. Ми хотіли б подякувати нашим спонсорам і прихильникам, чия прихильність вкотре зробила цей захід можливим", - прокоментував д-р Клеменс Ріттер фон Кемпські, власник і керуючий директор Ritter von Kempski Privathotels & Resorts, прокоментував попередній успішний благодійний спортивний захід. Біг знову з доброю метою: 3 052,50 євро підуть до дитячих садочків у дитячі садки в Штольберзі та Роттлебероде.